דבר המנכ"ל

  1. ראשי
  2. דבר המנכ"ל

בשנת 1958 אבי, אליהו מזרחי, מייסד "קבוצת מזרחי ובניו", בנה את המפעל הראשון למדרגות מוזאיקה ואלמנטים טרומיים. כבר אז הוא ראה לנגד עיניו את הערכים שמנחים אותנו עד היום: להעניק ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר, כדי להפוך אותם ללקוחות המרוצים ביותר, מתוך הבנה שלקוח מרוצה יחזור גם בעתיד.

מאז אותם ימים "קבוצת מזרחי ובניו" גדלה והתרחבה, בזכות סבי, שהיה אף הוא קבלן, וממנו ספגנו את יסודות המקצוע. כיום אנו כבר דור רביעי של יזמים וקבלנים עם גב כלכלי אמין, איתן, ותיק ואיכותי, וילדינו לומדים את המקצוע מאתנו. במשך 60 שנות עשייה ובניית הארץ המשכנו את דרכו של סבי ואבי, בנינו ב-20 ערים שונות ברחבי הארץ במגוון רחב של פרויקטים: דירות למגורים, מרכזים מסחריים, בנייני משרדים, בתי מלון ומרכזי עסקים משולבים.

"קבוצת מזרחי ובניו" מקימה פרויקטים בתמהיל בנייה עשיר ומגוון: דירות 6,5,4 חדרים, דירות גן, לופטים, פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים, וכן מתחמי קוטג'ים ווילות. בהתאם להשקפת העולם שמניעה אותנו כחברה שבונה באהבה ומאהבה, אנו בונים ע”פ תקן בנייה ירוקה ונותנים לדיירים שירות ומענה גם עשרות שנים לאחר הרכישה.

בתור חברת נדל"ן שחרטה על דיגלה להיות מובילה עוד מראשיתה, אנו מובילים גם את נושא פינוי בינוי בחולון ובת ים ומסתכלים תמיד קדימה, במטרה להמשיך את העשייה הענפה שלנו ולהעניק לדיירנו את התמורה והשירות הטובים ביותר, עד קבלת המפתח לדירה ואף עשרות שנים לאחר מכן.

ב“קבוצת מזרחי ובניו” אנו מעסיקים מהנדסים, אדריכלים, מעצבים ומנהלי עבודה בעלי ידע וניסיון רב, מה שמסייע לנו לממש את חזוננו – להפוך את חוויית המגורים שלכם למושלמת. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו למשפחת "קבוצת מזרחי ובניו", להכיר את מגוון הפרויקטים שלנו ולמצוא את הדירה שתמיד רציתם.

רוני מזרחי

נשיא לשכת הקבלנים בישראל ומנכ"ל "קבוצת מזרחי ובניו"

יצירת קשר

    יצירת קשר
      תפריט
      דילוג לתוכן